Apple Jelly 4oz

Apple Jelly 4oz

Regular price
$5.00
Sale price
$5.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Home made apple jelly made with Louisiana apples.  Made with only 3 ingredients:  Apple juice reduction, sugar and pectin.